Obecné podmínky prodeje vstupenek

Vstupenky na všechna představení si můžete zakoupit  osobně na pokladně kina nebo on-line. V programu si vyberte film, který Vás zajímá. Kliknutím na jeho název se Vám zobrazí podrobnosti včetně dnů a časů, kdy se film promítá. Kliknutím na čas promítání se Vám zobrazí přehled sedadel pro zvolený film, den a čas. Po výběru Vámi zvolených sedadel kliknete na pokračovat. Dále vyplníte povinné kontaktní údaje a provedete platbu.

Rezervace vstupenek nejsou možné.

Za zakoupené vstupenky do kina se peníze nevrací. Z důvodu uvedeného v ust. § 1837, písm. j) občanského zákoníku nelze od nákupu vstupenky odstoupit postupem podle § 1829 občanského zákoníku (odstoupení do 14 dnů bez uvedení důvodu), neboť se v daném případě jedná o smlouvu o využití volného času a plnění (účast na představení, k němuž vstupenka opravňuje) je poskytováno v určeném termínu nebo době.

Vzhledem k nové technologii promítání 3D ahygienickým normám je nutné zakoupení jednorázových 3D brýlív ceně 30,- Kč. Brýle si můžete přinést i na další představení ve 3D.

Prodej vstupenek

Středa - Pátek: 15:30 - 20:30,  Sobota: 13,00 - 20,30,  Neděle: 13,00 - 17,30

V hledišti je možné konzumovat pouze jídlo a nápoje zakoupené v naší kinokavárně, děkujeme za pochopení.

 Donesené potraviny a nápoje si můžete odložit v naší šatně. 

Poukázky

Při koupi vstupenek lze uplatnit poukázky Sodexo Pass (Dárkový Pass, Flexi Pass, Relax Pass a Fokus Pass) a Le Chéque Déjeuner (Unišek, Unišek+ FKSP, Cadhoc)

Na poukázky se peníze nevrací!

DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 140,-Kč lze zakoupit na pokladně kina

Případné dotazy na tel. 474 334 482 nebo info@ktkadan.cz

 

Partneři